Spotkanie AoC #28 - Ostatnie zmiany przed wprowadzeniem aktualizacji Promieniste Gwiazdy

• Na ostatnim spotkaniu głównymi tematami były poprawy zmian balansu wprowadzonych na serwery PTS. Dowiedzieliśmy się też kilku rzeczy co do przyszłej, niezapowiedzianej jeszcze aktualizacji. Oto one:

• Vivian - nerf - karty Kozioł ofiarny (gdy Deflektor jest aktywny, przejmuje 10% obrażeń otrzymywanych przez użytkownika) i\lub Krok do przodu (zwiększa twoją szybkość ruchu o 6%)
    • Seris - buff - talent Śmiertelny dotyk (zwiększa zasięg Przywrócenia duszy o 300% oraz tempo, w jakim leczy o 10%) - bonus zwiększony z 10% do 17%
    • Moji - zaproponowane zostały zmiany takie jak, nerf dla obrażeń od Magicznego znaku sięgających 1000 lub wydłużenie nakładania jego maksymalnej kumulacji, ale nie dowiedzieliśmy się, co twórcy na to odpowiedzieli
    • Khan - podczas PTS okazało się, że nerf (2 s -> 1.2 s) dla talentu Uścisk wiru (cele trafione przez Uchwyt dowódcy zostają ogłuszone na dodatkowe 2 s) jest zbyt mocny, więc zostanie on zmniejszony
    • Strix - twórcy nie zdążyli nic dla niego przygotować na przyszłą aktualizację, ale pomyślą nad jego nerfem przy następnej
    • Kinessa - karta Mocny charakter (trafienie wroga w pełni naładowanym Trybem snajperskim przywraca ci 100 PZ) - zamiana leczenia na procent do kradzieży życia - przy następnej aktualizacji
    • Fernando - Kula ognia będzie zaliczana przez przedmioty ze sklepu jako atak bronią i trafienie nią będzie naliczało redukcje leczenia od Kauteryzacji
    • Grohk - przyjemniejsze stawianie totemów w przyszłej aktualizacji
    • podczas PTS w ramach walki z sustain meta cena Kauteryzacji została zmniejszona do 250, ale jeszcze nie wiadomo, czy zostanie wprowadzone to na główne serwery

Zaproponowane zostały również zmiany dla Ash, Bomb Kinga i Io, ale twórcy na razie wolą zbytnio nie mieszać przy tych postaciach. Wspomniane zostałem również coś nazwane Facebook Friday, nad czym Evil Mojo obiecało się zastanowić, więc niedługo piątki mogą okazać się ciekawsze dla społeczności Paladins.

Log in to reply