Słońce i Księżyc - Hotfix #1 // 8 czerwca 2019

• Moderator

Dobry wieczór czempioni!

Dzisiaj rano do gry został wgrany hotfix, który jest już live na wszystkich platformach! Zawierał on wiele fixów włączając w to dodanie Io na tryb rankingowy. Teraz możesz już i tam pokazać pełną siłę Bogini!

Tutaj możecie sprawdzić pełną listę naprawionych rzeczy:

• [Io] Io jest teraz aktywna w rankingowym trybie gry
    • [Io] Naprawiono widzialność ulta Io na najniższych ustawieniach graficznych
    • [Io] Nie można już zrespić Luny w niebezpiecznych miejscach na mapie
    • Naprawiono błąd, w którym broń Kogi na wakacyjnym skinie była słyszalna na całej mapie
    • Skórki które można kupić bezpośrednio lub znaleźć je w skrzynkach pokazują teraz informację "Idź do skrzyń" (np. Strix Najemnik)
    • Naprawiono problem, w którym przy niektórych skórkach w sklepie Mixer nie było widać cen.
    • Wyłączono Gift Giving Bundle
    • Zaktualizowano umiejętność skok Maeve
    • Naprawiono problem, w którym gra mogła się wyłączyć jeśli na koniec meczu zgłosiliśmy gracza

• Dodam też że w ogóle poprawili widoczność ulta Io 😉 Nie widziałem go od samego jej począdku a gram na maksymalnych (a nawet bardziej) ale teraz wszystko pięknie widzidać! 🙂

• Moderator

@Rafii2198 Nie wiem czy to nie był problem przypadkiem ze sterownikami. W takim przypadku często pomagała czysta instalacja sterownika. No ale najważniejsze, że teraz jest wszystko w porządku! 😄

• @Lukash369 Akurat w przypadku kart AMD / ATI (czyli mojej 😛 ) potrzebna była starsza wersja sterownika, lecz ja z nią miałem problemy więc postanowiłem że po prostu tego ulta nie będę widzieć... Ale teraz wszystko dobrze jest!
    I właśnie, ja też od instalacji tych najnowszych opcjonalnych doświatczyłem dziwnego problemu w którym różnego typu assety długo się wczytywały co powodowało lagi ale dzisiaj jakoś nie doświadczyłem tego, być może przez ten hotfix, albo ja poprostu nie zwróciłem na to uwagi 🤔

• Moderator

@Rafii2198 Niestety z AMD były takie problemy niestety i w sumie faktycznie ciężko było znaleźć jakieś dobre rozwiązanie na to. Teraz już trzeba liczyć że wszystko będzie dobrze działać, a jeśli nie to dawaj znać, postaram się coś poradzić, albo dam znać deweloperom o błędach! 😄

Log in to reply