Poznajmy się!

• Moderator

Cześć wszystkim!
    Jak na pewno zauważyliście, podobny wątek powstał na angielskiej wersji forum, więc czemu nie zrobić tego samego tutaj?
    Może właśnie dzięki temu znajdziecie nowych znajomych do gry 😄

A więc zacznę od siebie - Jestem Łukasz (znany bardziej pod pseudonimem Lukash). Jestem administratorem polskiej społeczności gry - Paladins Poland i partnerem Evil Mojo. Dodatkowo jestem grafikiem, więc jeśli znajdziecie w internetach fanowskie recolory skinów jak np. Fernando Milos to bardzo możliwe, że to właśnie ja je zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz Wasza kolej. Pokażmy, że polska społeczność jest najlepsza! ^^

• This post is deleted!

• Elo wszystkim,

Niektórzy mnie znają i kochają lub nienawidzą xD
    Jestem Janek mam 20 lat i obecnie jestem członkiem ekipy Paladins Poland.
    Zajmuje się stream'ami Showcase oraz pilnuje porządku na Discordzie Paladins Poland.
    Od czasu do czasu streamuje na Twitchu,udzielam się na Twitterze oraz czasem porobię jakieś grafiki na Instagram oraz do własnego wykorzystania.Pomagam wielu osobom w rozwiązywaniu problemów z grą oraz innymi rzeczami

Zapraszam was na twittera,twitcha oraz mego instagrama gdzie jestem tam często.
    Twitch
    Instagram
    Twitter
    Steam

• Witam,

Me imię to Adam*, przychodzę z Discorda, z oficjalnego serwera Paladins Poland, jestem tam moderatorem. Mój nick zmienia się co chwila, wystarczy tylko to, że jako jedyny jestem pokolorowany na zielono. Mój nick w grze to IntoDark, (swoją drogą, zamierzam go zmienić)^^
    Bardzo chętnie pomagam innym w każdej sprawie.
    Zachęcam do odwiedzenia serwera na discordzie, dużo giveawayów, codzienne nowości ze świata gry, miła atmosfera, całodzienne rozmowy.

Do zobaczenia w grze!

• Jestem Domin,

Członek Ekipy Paladins Poland od przeszło roku. Większość osób powinno mnie kojarzyć z discorda na którym ciągle jestem z przerwami na spanie. Na nim robię za dobrego policjanta, ale jednak policjanta więc radze uważać. W Paladins mam przegrane ponad 1300 godzin, ale i tak uważam że nadal za mało wiem o tej grze. Moim mainem jest najlepszy tank w grze czyli Barik. Ze mną zawsze można popisać i pośmieszkować, więc bez obaw że będę komuś groził banami
    Co mogę jeszcze powiedzieć? Zapraszam do gry w Paladins i dołączenia do naszej społeczności bo personalnie uważam że polska część community jest jedną z lepszych jak nie najlepsza w grze 😁

• Cześć wszystkim jestem MoonShhine ale można mówić do mnie Zosia (ewentualnie Lusia, jeśli mam dobry dzień)
    Gram w Paladins od lutego 2018 roku aż do dziś. Mainuje takie postacie jak Seris, Lian, Kinessa i Cassie (choć Domin jest nią lepszy). Jestem dość aktywną osobą na discordzie Paladins Poland gdzie chętnie z każdym pogram, więc zachęcam do oznaczania mnie, gdy szukacie kogoś do gry.
    Widzimy się w grze!

• Witam,
    Na imię mi Radek, a mój nick w grze to Gwynbleidd999. Gram w Paladins (nie licząc krótkiego okresu we wrześniu 2016 roku) od lipca 2017 do dziś, z krótszymi lub dłuższymi przerwami. Gram głównie tankami, więc jak brakuje wam często w grze obrońcy ( ja tak często mam) to mogę którymś pograć 😉 . Planuję zdobyć wszystkie osiągnięcia w Paladins, a brakuje mi dwóch w tym aby osiągnąć mistrzowską rangę w rozgrywkach rankingowych, więc jak ktoś też chce zdobyć mastera to możemy się pomęczyć w przyszłości razem 😛 . Gram głównie dla zabawy. Posiadam discorda 🙂 .
    Jak brakuje wam kogoś czasem do gry to możemy coś tam popykać.
    Do zobaczenia w Paladins 😀

• This post is deleted!

• Witam nazywam się Darek.
    Gram w palki od wersji beta.
    Lubie grać tankami, czasami gram jako wsparcie.
    Lubie expić postacie to moja pasja.
    I fajna sprawa że gracze z Polski doczekali się swojego forum na oficjalnej stronie Paladins.

• Siemanko, z tej strony Kotlet (Schabowy oczywiście 😜)
    Gram w Paladins od października 2016 roku.
    Staram się grać każdą klasą postaci, lecz najlepiej się czuję grając supportami.
    Moimi mainami są: Mal'Damba, Maeve, Evie oraz Makoa
    Oczywiście jakbyś chciał/a ze mną zagrać to zapraszam!
    Nick: Kotlet31 😄

• Cześć, jestem Timi z kanału Paladins z Timim 😄

Pomagam początkującym graczom wdrożyć się w grę, a tym bardziej zaawansowanym przybliżam historię królestwa 😄

Współpracuję z ekipą Paladins Poland przy tworzeniu mega społeczności skupionej na palakach... czy tam palkach 😉

BIO:
    W Paladins gram od czasów, gdy Lex był nowością, coś około maja 2017. Przez dwa lata grałem mecze dzień w dzień i znam tę grę na wylot... no może bez totalnie szczegółowych danych jak bazowa szybkość Skye we wrzuceniu fotki na Instarealm...

Płakałem przy OB64, Byłem przy Paladins Battlegrounds, niektórych graczy w meczach spotykam 15 raz 😄

W Paladins gram tylko i wyłącznie dla zabawy. Nie interesują mnie gry rankingowe, zdobywanie rang i gra jako zawodowiec. Nie dałem się na to namówić 🐶

Dotrwałeś do końca? brawo! Masz coś w nagrodę: Nagroda

• Cześć!
    Jestem Paulina, ale większość zna mnie pod nazwą Cattris.
    Od lutego 2018 jestem członkiem Paladins Poland, a od kwietnia tamtego roku administratorką najlepszej paladinsowej społeczności 😍

Paladins jest grą w której spędziłam najwięcej czasu czyli 2088 godzin. Moją ulubioną postacią jest Bomb King od początku mojej gry czyli od grudnia 2016. Ale jak to jest z dziewczynami, moją ulubioną klasą jest wsparcie 😁

• Jestem miękkim szaliczkiem, pozdrawiam 🙂

Log in to reply