Poznajmy się!

• Witam,

Me imię to Adam*, przychodzę z Discorda, z oficjalnego serwera Paladins Poland, jestem tam moderatorem. Mój nick zmienia się co chwila, wystarczy tylko to, że jako jedyny jestem pokolorowany na zielono. Mój nick w grze to IntoDark, (swoją drogą, zamierzam go zmienić)^^
    Bardzo chętnie pomagam innym w każdej sprawie.
    Zachęcam do odwiedzenia serwera na discordzie, dużo giveawayów, codzienne nowości ze świata gry, miła atmosfera, całodzienne rozmowy.

Do zobaczenia w grze!

• Jestem Domin,

Członek Ekipy Paladins Poland od przeszło roku. Większość osób powinno mnie kojarzyć z discorda na którym ciągle jestem z przerwami na spanie. Na nim robię za dobrego policjanta, ale jednak policjanta więc radze uważać. W Paladins mam przegrane ponad 1300 godzin, ale i tak uważam że nadal za mało wiem o tej grze. Moim mainem jest najlepszy tank w grze czyli Barik. Ze mną zawsze można popisać i pośmieszkować, więc bez obaw że będę komuś groził banami
    Co mogę jeszcze powiedzieć? Zapraszam do gry w Paladins i dołączenia do naszej społeczności bo personalnie uważam że polska część community jest jedną z lepszych jak nie najlepsza w grze 😁

• Cześć wszystkim jestem MoonShhine ale można mówić do mnie Zosia (ewentualnie Lusia, jeśli mam dobry dzień)
    Gram w Paladins od lutego 2018 roku aż do dziś. Mainuje takie postacie jak Seris, Lian, Kinessa i Cassie (choć Domin jest nią lepszy). Jestem dość aktywną osobą na discordzie Paladins Poland gdzie chętnie z każdym pogram, więc zachęcam do oznaczania mnie, gdy szukacie kogoś do gry.
    Widzimy się w grze!

• Witam,
    Na imię mi Radek, a mój nick w grze to Gwynbleidd999. Gram w Paladins (nie licząc krótkiego okresu we wrześniu 2016 roku) od lipca 2017 do dziś, z krótszymi lub dłuższymi przerwami. Gram głównie tankami, więc jak brakuje wam często w grze obrońcy ( ja tak często mam) to mogę którymś pograć 😉 . Planuję zdobyć wszystkie osiągnięcia w Paladins, a brakuje mi dwóch w tym aby osiągnąć mistrzowską rangę w rozgrywkach rankingowych, więc jak ktoś też chce zdobyć mastera to możemy się pomęczyć w przyszłości razem 😛 . Gram głównie dla zabawy. Posiadam discorda 🙂 .
    Jak brakuje wam kogoś czasem do gry to możemy coś tam popykać.
    Do zobaczenia w Paladins 😀

• This post is deleted!

• Witam nazywam się Darek.
    Gram w palki od wersji beta.
    Lubie grać tankami, czasami gram jako wsparcie.
    Lubie expić postacie to moja pasja.
    I fajna sprawa że gracze z Polski doczekali się swojego forum na oficjalnej stronie Paladins.

• Siemanko, z tej strony Kotlet (Schabowy oczywiście 😜)
    Gram w Paladins od października 2016 roku.
    Staram się grać każdą klasą postaci, lecz najlepiej się czuję grając supportami.
    Moimi mainami są: Mal'Damba, Maeve, Evie oraz Makoa
    Oczywiście jakbyś chciał/a ze mną zagrać to zapraszam!
    Nick: Kotlet31 😄

• Cześć, jestem Timi z kanału Paladins z Timim 😄

Pomagam początkującym graczom wdrożyć się w grę, a tym bardziej zaawansowanym przybliżam historię królestwa 😄

Współpracuję z ekipą Paladins Poland przy tworzeniu mega społeczności skupionej na palakach... czy tam palkach 😉

BIO:
    W Paladins gram od czasów, gdy Lex był nowością, coś około maja 2017. Przez dwa lata grałem mecze dzień w dzień i znam tę grę na wylot... no może bez totalnie szczegółowych danych jak bazowa szybkość Skye we wrzuceniu fotki na Instarealm...

Płakałem przy OB64, Byłem przy Paladins Battlegrounds, niektórych graczy w meczach spotykam 15 raz 😄

W Paladins gram tylko i wyłącznie dla zabawy. Nie interesują mnie gry rankingowe, zdobywanie rang i gra jako zawodowiec. Nie dałem się na to namówić 🐶

Dotrwałeś do końca? brawo! Masz coś w nagrodę: Nagroda

• Cześć!
    Jestem Paulina, ale większość zna mnie pod nazwą Cattris.
    Od lutego 2018 jestem członkiem Paladins Poland, a od kwietnia tamtego roku administratorką najlepszej paladinsowej społeczności 😍

Paladins jest grą w której spędziłam najwięcej czasu czyli 2088 godzin. Moją ulubioną postacią jest Bomb King od początku mojej gry czyli od grudnia 2016. Ale jak to jest z dziewczynami, moją ulubioną klasą jest wsparcie 😁

• Jestem miękkim szaliczkiem, pozdrawiam 🙂

Log in to reply